Reklam
  • Reklam
Reklam
Reklam

Vali Güvençer, Ayakkabıcılar Odasını ağırladı

Manisa Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ahmet Akçin ve yeni yönetimi, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer'e ziyarette bulundu.Valilik makamında gerçekleştirilen ziyarette Başkan Akçin, 23...

30 Ocak 2018 - 19:21 - Güncelleme: 30 Ocak 2018 - 19:21
Reklam

Manisa Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ahmet Akçin ve yeni yönetimi, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer'e ziyarette bulundu.
Valilik makamında gerçekleştirilen ziyarette Başkan Akçin, 23 Ocak 2018 tarihinde yapılan genel kurul sonrasında oluşan yeni yönetimi tanıtmak, ayakkabı sektörü ile ilgili fikir alışverişinde bulunmak ve sektörün yaşadığı sorunları aktarmak amacıyla Vali Güvençer'i ziyarete geldiklerini belirtti. Manisa'da düzenlenen Ayakkabı ve Moda Fuarı (MAYFU)'nun da konuşulduğu ziyarette Başkan Akçin Vali Güvençer'den bundan sonra yapacakları çalışmalarda manevi destek istedi.
Başkan Akçin ve yeni yönetime nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden Vali Güvençer, yeni yönetimin hayırlı olmasını temenni etti. Vali Güvençer, Manisa'da faaliyette bulunan sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarını takip ettiğini, kamu kurum ve kuruluşları ile STK'ların birlikte yaptıkları çalışmaların daha etkili ve başarılı olduğunu ifade ederek oda olarak yapacakları çalışmalarda destek olmaktan mutluluk duyacağını söyledi.

Kaynak: İHA
Bu haber 103 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x